Zaczynamy kolejny rok działań

Projekt „Tell me your fairy tale!” został zaplanowany na dwa lata, więc jesteśmy już na półmetku. Zeszły rok obfitował we wiele ciekawych wydarzeń, a kolejny zapowiada się również bardzo ciekawie. Znowu zaczynamy korespondencję między uczniami. Dwie główne akcje, jakie nas czekają to pisanie wspólnej bajki (Polska zaczyna już we wrześniu) i wymiana maskotki, która będzie spędzała czas z grupami przedszkolnymi. Chcemy w dalszym ciągu zapraszać do naszej szkoły ciekawych ludzi, którzy będą czytali nam bajki. Czeka nas wiele konkursów, warsztatów, a na koniec roku szkolnego planujemy Festiwal Bajek jako wydarzenie zwieńczające projekt. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej szkoły  i naszej strony na Facebooku: