Spotkanie projektowe we Włoszech

Nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w pierwszym spotkaniu projektowym, które miało miejsce we Włoszech. Przypomnijmy też, że nasza szkoła jest koordynatorem całego projektu. Tego typu wyjazdy organizowane są, żeby omówić dalsze działania, dzielić się pomysłami, a także poznać szkołę partnerską. Nasze wieloletnie doświadczenie potwierdza, że z każdego takiego spotkania przywozimy nowe inspiracje, które wykorzystujemy w naszej szkole. Podczas wizyty we Włoszech mieliśmy też okazję prowadzić zajęcia z tamtejszymi dziećmi. Przedstawiliśmy im naszą Legendę o powstaniu Kaszub wykonując przy tym różne ćwiczenia. Włoskie dzieci z zaangażowaniem powtarzały słowa Nut kaszubskich. Było to bardzo ciekawe doświadczenie i zainspirowani tamtejszą placówką wróciliśmy wdrażać nowe pomysły w naszej szkole.

espw1

espw2