Menu witryny

Logowanie

Wymiana korespondencji

Wszyscy uwielbiamy otrzymywać listy, a szczególnie jeśli są to listy od przyjaciół z zagranicy. Nasi uczniowie prowadzą korespondencje z partnerami pisząc krótkie listy, ćwicząc przy tym umiejętność komunikacji w języku angielskim. Młodsze dzieci też mają swoich przyjaciół. Nasza najmłodsza grupa zaprzyjaźniła się z przedszkolem w Bułgarii. Dzieci wymieniają się obrazkami, a także swoimi zdjęciami. Zawsze niecierpliwie czekają na kolejne zdania.

erasmus wymiana korespondecji


skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz