Nowe Książki w naszej bibliotece

Nasza szkoła jest jedną ze szkół w Gminie Somonino, która otrzymała wsparcie finansowe w wysokości 15 000 złotych na zakup książek do biblioteki szkolnej. „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” został uchwalonym przez Radę Ministrów programem wieloletnim na lata 2016-2020, w celu poprawy stanu czytelnictwa  poprzez wzmacnianie roli bibliotek szkolnych i pedagogicznych. Dzięki uzyskanym funduszom nasza biblioteka zwiększy swoja atrakcyjność, a także wzbogaciła się o nowości wydawnicze i pozycje pozostające w sferze zainteresowania uczniów. Po wielu konsultacjach z nauczycielami, uczniami i rodzicami udało się stworzyć listę najbardziej poczytnych tytułów. Już wkrótce uczniowie będą mogli korzystać z bogatej oferty książkowej w nowoczesnej szacie graficznej. Mamy nadzieję, że każdy z czytelników znajdzie coś dla siebie a zapach nowych książek przyciągnie uczniów nawet z najbardziej odległych zakątków szkoły.

Już teraz zapraszamy na spotkanie z naszymi książkowymi nowościami.

nowoci bilbioteka