Menu witryny

Biblioteka organizuje konkursy trwające cały rok szkolny

     Z dniem 1 września ruszyła II edycja konkursu czytelniczego

„Ja czytam najwięcej”

     Zasady konkursu są proste wygrywają ci czytelnicy, którzy w ciągu roku szkolnego przeczytają z naszej biblioteki najwięcej książek. Konkurs zostanie rozstrzygnięty czerwcu podczas apelu Najlepszy z najlepszych.


 KONKURS CZYTELNICZY

„KSIĄŻKOWE MOLE SĄ W KAŻDEJ SZKOLE”

     Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie czytelniczym organizowanym przez bibliotekę szkolną. Raz w miesiącu na tablicy w bibliotece na korytarzu szkolnym zamieszczone zostaną zagadki literackie dla uczniów. Rozwiązania należy napisać na podpisanych imieniem i nazwiskiem kartkach, które prosimy wrzucać do skrzynki znajdującej się w bibliotece szkolnej. Konkurs trwa od października 2016 do 31 maja 2017. Ogłoszenie wyników nastąpi w czerwcu podczas apelu Najlepszy z najlepszych.


 

bibliotekakonkurs

 


 

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz