Menu witryny

Laurki i życzenia dla biblioteki – konkurs rozstrzygnięty

W październiku Nasza biblioteka obchodziła swoje święto. Z tej okazji otrzymała wiele laurek z życzeniami. „Najlepsze życzenia dla biblioteki, ciekawych książek i dużo czytelników "- takie i podobne życzenia otrzymała nasza biblioteka z okazji Tygodnia Bibliotek od swoich  wiernych małych czytelników.  W konkursie wzięli udział chętni uczniowie z klas III. Technika wykonania pracy była dowolna. Laurki i życzenia dla biblioteki okazały się przepiękne i zdobią korytarz przy bibliotece.

Zwycięzcami okazali się:
I miejsce- Aleksandra Goldman
II miejsce- Dustin Fratczak
III miejsce- Aleksandra Czapiewska
Gratuluję.

laurki i yczenia

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz