Menu witryny

„Z jakiej jestem książki”

„Z jakiej jestem książki”

Zwycięzcami  konkursu bibliotecznego w marcu zostały: Nikola Czoska, Kinga Kreft, Wiktoria Wojowska.  Zadaniem uczniów było podać imię i nazwisko autora oraz tytuł książki, który przedstawiał plakat znajdujący się przed biblioteką. Autorem plakatu była uczennica gimnazjum Angelika Buczkowska. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie. 

aaaa

więcej zdjęć konkurs


epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz