Menu witryny

Logowanie

"Starsi czytają młodszym”

     Rozpoczęliśmy w naszej szkole comiesięczną akcję pod hasłem: „Starsi czytają młodszym” zainicjowaną przez bibliotekę szkolną. Gimnazjalistki odwiedzili na świetlicy szkolnej dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz z klas I-III. Książeczki dobrane były do wieku dzieci, czyli były często wzbogacone kolorowymi ilustracjami. Dzieci chętnie słuchały starszych koleżanek i odpowiadały na pytania dotyczące treści utworu. Nasze maluchy świetnie sobie poradziły, pokazując, że z uwagą wysłuchały wystąpień przygotowanych przez starsze koleżanki. Celem akcji było nie tylko propagowanie czytelnictwa wśród dzieci, ale również integrowanie uczniów gimnazjum z dziećmi młodszymi i przedszkolakami. Na zakończenie uczniowie zostali poczęstowani przez starsze koleżanki słodkim poczęstunkiem.

     Dzieci oklaskami nagrodziły czytających, bo dobrze się bawiły i prosiły o więcej. Należy chyba jeszcze dodać, że czytającym akcja również sprawiła ogromną radość!

starsi czytaj1starsi czytaj2skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz