Menu witryny

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek 2021

5 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji Pani bibliotekarka na świetlicy zorganizowała zajęcia dla dzieci. W tym dniu przypominamy bajki, które są nieodzownym elementem każdego dzieciństwa. Wybrana data nie jest przypadkowa – jest to dzień urodzin jednego z największych twórców bajek – Walta Disney’a. Podczas zajęć dzieci wysłuchały bajki pt. „Calineczka”. Później były zabawy wymagające wykazania się znajomością treści bajek, tych znanych i mniej znanych,  nie zabrakło również wspólnych zabaw ruchowych. Ten dzień był doskonałą okazją do świetnej zabawy i rozwijania zainteresowań czytelniczych, sprawił dzieciom wiele radości.

midzynarodowy dzie postaci z bajek 2021

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz