Menu witryny

Konkurs zdrowotny "Moje i Twoje zdrowie"

Uczennice naszej szkoły: Wiktoria Leszkowska, Klaudia Czerwińska oraz Paulina Formella wzięły udział w IV Powiatowym Konkursie Zdrowotnym „Moje i Twoje zdrowie”  organizowanym przez Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Przyjaźni.  Konkurs przeprowadzony był na zasadzie quizu. Po zaciętej rywalizacji nasze dziewczęta zajęły IV miejsce. Najważniejszy cel został osiągnięty - wiemy jak zadbać o nasze zdrowie! 

m. konkurs zdrowie

 


 

Zapisz

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała





 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz