Menu witryny

Wycieczka do Teatru Miniatura

 

5 października, pod opieką Pani Ewy Hildebrandt, Natalii Formella i Marty Kobierzyńskiej, odbyła się wycieczka klas II do Teatru Miniatur w Gdańsku na przedstawienie pt.: „Pchła szachrajka”. Spektakl rozpoczął się o godzinie 10.00 i trwał 1,5godziny. Przedstawienie bardzo podobało się widzom o czym świadczyły zadowolone twarze dzieci i gromkie brawa. Po przedstawieniu uczniowie udali się na spacer do Parku Oliwskiego a także zwiedziły Katedrę Oliwską, gdzie miały okazję wysłuchać koncertu organowego. O godzinie 14 wróciliśmy autokarem do szkoły.

 

 


Zapisz

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz