Menu witryny

"Akademia Lubella" 2024

Program "Akademia Lubella" W roku szkolnym 2023/2024 uczniowie wzięli udzial w ogólnopolskim programie edukacyjnym organizowanym przez markę Lubella, który promuje zdrowy styl życia wśród młodzieży. Celem programu była edukacja młodzieży na temat potrzeby zróżnicowania produktów w codziennej diecie oraz uświadomienie uczniom, jak ważną rolę odgrywają one w odżywianiu. Uczniowie uczyli się nie tylko komponowania jedzenia i doceniania samodzielnego przygotowania posiłków, a także wartości płynących ze wspólnego spożywania posiłków. Edukacja miała na celu również przybliżenie uczniom znaczenia zróżnicowanej diety i niemarnowania jedzenia. Na zakończenie projektu nasza szkoła otrzymała certyfikat wraz z zaproszeniem do udziału w kolejnych wydarzeniach organizowanych przez markę Lubella.

akademia lubella 2024

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz