Menu witryny

Spotkanie z Waldemarem Rychert-alpinistą górskim 2023

19 października 2023r. wychowawcy klas 3a i 3b zaprosili na swoje zajęcia Pana Waldka Rychert, szkolnego "wuefistę ", który opowiedział uczniom o swojej pasji. O tym, że wcześniej był piłkarzem, a teraz zdobywa szczyty górskie, te niższe, wyższe, wysokie, a marzy o tych najwyższych. Życzymy tego z całego serca. Uczniowie oprócz słuchania opowieści mogli dotykać, i nawet przymierzyć niektóre wspinaczkowe sprzęty. Dziękujemy Panie Waldku.

waldek 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz