Menu witryny

Święto Niepodległości klasy 4-8 2023

W dniu 8 listopada 2023r. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Rozpoczął się wspólnym odśpiewaniem czterech zwrotek hymnu państwowego. Część artystyczną przygotowali uczniowie z klasy Va i Vb. Przedstawili oni montaż słowno – muzyczny na temat losów narodu polskiego pod zaborami oraz walki o niepodległość w czasie powstań narodowych i I wojny światowej. Członkowie chóru szkolnego uświetnili uroczystość poprzez wykonanie kilku pieśni patriotycznych.

wito niepodlegoci 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz