Menu witryny

Koncert pieśni patriotycznych 2023

W dniu 9 listopada 2023r. Uczniowie klas 1-3 uczcili Święto Niepodległości przygotowując koncert pieśni patriotycznych. Spotkanie rozpoczęło się uroczystym odśpiewaniem hymnu państwowego, a następnie każda klasa zaprezentowała jedną pieśń. Wszystkie występy były piękne i wzruszające. Ponadto uczniowie przygotowali liczne niepodległościowe dekoracje, omawiali temat na zajęciach i odwiedzili miejsca pamięci narodowej.

koncert pieni patriotycznych 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz