Menu witryny

Od dobroci po życzliwość 2023

„Od dobroci po życzliwość”, to nasz projekt, który rozpoczynamy 13 listopada 2023r. w Światowym Dniu Dobroci, i który finalizujemy 21 listopada w Światowym Dniu Życzliwości i Pozdrowień. W tych dniach będziemy szczególnie promować serdeczne zachowania z uwzględnieniem drugiego człowieka. Bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta. Pozytywną energię, którą przekazujemy w świat wraca do nas z nawiązką.

od dobroci po yczliwo 2023

więcej zdjęć

 


epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz