Menu witryny

Dzień zdrowej kanapki 2023

7 listopada 2023r. w klasach 1-3 obchodziliśmy Dzień Zdrowej Kanapki. Dzieci w każdej klasie przygotowały zdrowe i zarazem smakowite kanapki. Przy tej okazji omawiały wartości odżywcze różnych produktów, zasady zdrowego odżywiania, znaczenie śniadania dla naszego zdrowia oraz zasadę 5 porcji warzyw i owoców dziennie. Ponadto uczestniczyły w zajęciach na temat zdrowego trybu życia, na które składa się aktywność fizyczna, odpowiednie odżywianie, higiena osobista, odpoczynek.

dzie zdrowej kanapki 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz