Menu witryny

W zdrowym ciele zdrowy duch 2023

W dniu 7 listopada 2023r. odbyły się zajęcia profilaktyczne "W zdrowym ciele zdrowy duch" dla klas VII i VIII. Dzięki współpracy Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Somoninie i Pani Darii Sowińskiej -trener personalny, uczniowie mogą uczestniczyć w zajęciach dietetyczno-treningowych na siłowni. Pani Daria podczas pierwszych warsztatów teoretycznych omówiła zasady bezpieczeństwa i w jaki sposób korzystać z sprzętu siłowego. Zostały omówione zasady zdrowego i niezdrowego żywienia ,jakie są skutki nie odpowiedniej diety, najczęstsze wady postawy u młodych jak i starszych osób, jak ważny jest ruch w naszym życiu. Na zajęciach praktycznych uczniowie pod okiem trenera będą mogli skorzystać z naszej siłowni i przeprowadzić treningi.

w zdrowym ciele zdrowy duch 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz