Menu witryny

Sianowskie Zaduszki 2023

5 listopada 2023r. w ramach nauki języka regionalnego kaszubskiego grupa uczniów wraz ze swoimi opiekunami Panią Ewą Hildebrandt i Panią Janettą Belgrau wybrała się na koncert SIANOWSKIE ZADUSZKI, który odbyły się w Sanktuarium Królowej Kaszub. Koncert był przepiękny. Każdego wykonawcę nagradzaliśmy gromkimi brawami, zwłaszcza występy naszych nauczycieli: Pani Marty Szadłowskiej i Pana Macieja Szutenberg. BRAWO!

sianowskie zaduszki 2023

więcej zdjęć


epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz