Menu witryny

Konkurs "Jaka to bajka?" 2023

Konkurs "Jaka to bajka"? Z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek w bibliotece szkolnej odbył się konkurs czytelniczy dla uczniów klas pierwszych "Jaka to bajka?" Zadaniem uczestników było odgadnięcie tytułów bajek na podstawie ilustracji wyeksponowanych na tablicy. Najlepszym znawcą bajek okazał się uczeń z klasy IC Józef Lewiński oraz z klasy IA Franciszek Kowalewski. Wszyscy znawcy bajek otrzymali pamiątkowe medale oraz słodkości. GRATULUJEMY!!! Życzymy wielu niezapomnianych czytelniczych przygód w zaczarowanym świecie bajek.

jaka to bajka 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz