Menu witryny

Kurs języka angielskiego 2023

Troje nauczycieli wyjechało na intensywny kurs języka angielskiego do Hiszpanii. W dniach od 21.05 do 27.05.2023r. nauczyciele uczestniczyli w zajęciach języka angielskiego. Najważniejszym odkryciem było przywiązywanie większej wagi do wymowy, większego zasobu słownictwa i nauki szybszego mówienia kosztem zagadnień gramatycznych. Podczas warsztatów językowych nauczyciele poznawali język i gramatykę w formie kreatywnych gier i zabaw rozwijających słownictwo, a po południu podczas różnych wycieczek odkrywali hiszpańską historię, kulturę i obyczaje. Zajęcia w szkole językowej były prowadzone niezwykle ciekawie i inspirująco dzięki lektorce Lily. Tygodniowy pobyt w Hiszpanii był niesamowitym doświadczeniem.

kurs jzyka angielskiego 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz