Menu witryny

"Z miłości do książek" - wystawa 2023

14 lutego 2023r. to niezwykle ważny dzień w kalendarzu. To właśnie na ten czas przypada święto zakochanych, czyli Walentynki. Biblioteka postanowiła przyłączyć się do celebrowania tego święta i przygotowała wystawę promującą książki o miłości, w których głównym tematem jest to podobno najważniejsze uczucie w życiu. Wystawa miała na celu zaprosić do lektury, aby poznać różne oblicza miłości.

z mioci do ksiek 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz