Menu witryny

Baśniowe Walentynki w bibliotece 2023

14 lutego 2023r. obchodzimy Walentynki, czyli święto wszystkich zakochanych. Z tej okazji biblioteka przygotowała walentynkowe spotkanie czytelnicze dla klasy III a oraz klasy III b. W walentynkowym wystroju biblioteki uczniowie wysłuchali bajki pt. „Brat i siostra” dzieci dowiedziały się komu i w jaki sposób możemy okazywać miłość. Z zaciekawieniem wysłuchały legendy o świętym Walentym. Następnie przyszedł czas na zabawę, która polegała na odgadywaniu na podstawie obrazków bajkowych postaci i łączeniu ich w bajkowe pary. Nie zabrakło też walentynkowych zagadek, krzyżówek. Dzieciom serdecznie dziękujemy za udział w akcji i sympatyczne spotkanie.

baniowe walentynki w bibliotece 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz