Menu witryny

Marta potrzebuje drogiego leku

Marta Cybula ma 12 lat i choruje na ciężką anemię aplastyczną. Jest to choroba szpiku, w wyniku której dochodzi do zbyt małej produkcji krwinek czerwonych, krwinek białych oraz płytek krwi. Od roku jest podopieczną Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, a obecnie przebywa w Bydgoszczy na oddziale transplantacji szpiku kostnego. Martusia jest w trakcie chemioterapii, po której otrzyma nowy zdrowy szpik. Żeby wszystko się udało konieczne jest podanie nierefundowanego leku Letermovir. Lek ten jest konieczny, aby nie doszło do zakażenia groźnym wirusem cytomegalii i do odrzucenia przeszczepionego szpiku. Jedno opakowanie kosztuje około 23 tysięcy złotych. Konieczne jest podanie 3 opakowań. Zrobimy wszystko żeby Martusia mogła żyć normalnie. Dziękujemy za każdą pomoc.

 

https://pomagam.pl/k7f7w3

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz