Menu witryny

Dyskoteka uczniów klas VIII 2022

Dnia 15 czerwca uczniowie klas ósmych mieli kolejną okazję, by radośnie odreagować po ciężkiej pracy w roku szkolnym i egzaminach. Szkolna dyskoteka była trafionym pomysłem, co potwierdzają załączone zdjęcia. Obowiązkowość, sumienność, pracowitość, ale i radość, luz, poczucie humoru to z pewnością cechy naszych ósmoklasistów i – jak wszyscy wiemy - cechy bardzo przydatne w życiu. A zatem tylko tak trzymać!

dyskoteka klas 8 2022

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz