Menu witryny

Święto Rodziny w klasie 1b

W piątek 3 czerwca o godz. 16.00 uczniowie klasy 1b wraz z wychowawcą Ewą Hildebrandt powitali zaproszonych Rodziców - obecnych 33 i rodzeństwo uczniów (11 dzieci). Zaprezentowano przygotowaną część artystyczną (wiersze, piosenki, tańce), po której wręczono samodzielnie wykonane laurki i pachnące upominki (mydełka ozdobione kwiatkami - elementami haftu kaszubskiego metodą decoupage). Nie zapomniano o uściskach, "przytulasach" i całusach. Po części oficjalnej był czas na kawę i herbatę oraz ciasto nie tylko z "Piekarnika Gosi". Uwieńczeniem spotkania był mecz w "Dwa Ognie" na boisku szkolnym rozegrany pomiędzy drużynami: dziewczynki z Rodzicami i chłopcy ze swoimi Rodzicami. Zwyciężyła drużyna... . Nieważne. Mecz i zabawa była udana. Spotkanie to można zaliczyć do udanych. Było miło, radośnie, a przede wszystkim rodzinnie. Taki był główny cel tego spotkania. Rodzice i uczniowie spisali się na ocenę celującą. Brawa dla wszystkich.

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz