Menu witryny

Mistrzostwa Szkoły w LA 2022

Mistrzostwa Szkoły w Lekkoatletyce odbyły się 01 czerwca 2022r., jest to cykliczna impreza sportowa, która odbywa się co roku od ponad 11 lat i cieczy się dużą popularnością wśród dzieci. Wszyscy uczniowie klas IV – VIII mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w biegach, skokach i rzutach. W tym roku szkolnym zaproponowaliśmy kategorie klas: IV – VI oraz VII – VIII. Każdy uczeń brał udział w dwóch konkurencjach z czterech proponowanych. Uczniowie mieli do wyboru: skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 600m/800m - dziewczęta, 800/1000m - chłopcy, bieg na 60m/100m oraz pchnięcie kulą. Każdy uczeń, bez względu na wynik dostał pamiątkowy medal i słodki upominek.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

mistrzostawa szkoy w la 2022

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz