Menu witryny

Obchody świąt majowych 2022

Tegoroczne obchody świąt majowych w naszej szkole odbyły się w piątek, 29 kwietnia. Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego odśpiewania hymnu państwowego. Następnie uczennica klasy 8b przedstawiła krótką prezentację na temat genezy świąt obchodzonych 1, 2 i 3 maja. Główną część apelu stanowił konkurs wiedzy o Polsce pt. „Jeden z Dziesięciu”. Odbył się on w dwóch grupach wiekowych: klasy IV-V i VII-VIII. Reprezentanci poszczególnych klas odpowiadali na pytania dotyczące m.in. historii i geografii Polski oraz słynnych Polaków.

Wyniki wśród młodszych uczniów:

I miejsce – Stanisław Rychert

II miejsce – Adrian Splitt

III miejsce – Michalina Białk

W kategorii klas VII-VIII:

I miejsce – Kacper Kujawski

II miejsce – Nikodem Trepczyk

III miejsce – Dominik Grzymski

Gratulujemy!

swieta majowe 2022

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz