Menu witryny

Wojewódzki Konkurs Wiedzy „Po pierwsze – Pamiętać! Witold Pilecki”

We wtorek 26 kwietnia troje uczniów reprezentowało naszą szkołę w eliminacjach powiatowych Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy „Po pierwsze – Pamiętać! Witold Pilecki”. Konkurs miał charakter gry terenowej współorganizowanej przez ZSP1 w Gdańsku i harcerzy z 69. Drużyny Harcerskiej im. Rotmistrza Witolda Pileckiego. Uczniowie musieli wykazać się nie tylko wiedzą na temat życia i działalności rotmistrza Pileckiego, ale też sprawnością fizyczną. W czasie zmagań uczestnicy rozwiązywali zadania tekstowe oraz wykonywali ćwiczenia w terenie, np. strzelanie z karabinka, udzielanie pierwszej pomocy, budowanie przeprawy linowej nad „rzeką”, tworzenie okopu na plaży. Była to dla nich świetna zabawa. Nasza drużyna w składzie: Marta Konkel, Klaudia Lewicka i Adam Ducher zajęła I miejsce i awansowała do etapu wojewódzkiego. Gratulujemy!!!

w pilecki

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz