Menu witryny

Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju „Bezpieczni W Ruchu Drogowym”

Dnia 25 kwietnia 2022r. w Kartuzach obyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju BRD. Do konkursu zgłosiło się osiem drużyn w kategorii klas starszych oraz siedem drużyn w kategorii klas młodszych. Każdy uczestnik wypełniał test składający się z 25 pytań z wiedzy ogólnej oraz 10 pytań dotyczących skrzyżowań. Następnie drużyna odpowiadała na pytania dotyczące pierwszej pomocy przedmedycznej następnie odbył się test praktyczny na rowerowym torze przeszkód i jazda po miasteczku ruchu drogowego. Ostatecznie grupa młodsza zajęła V miejsce, grupa starsza uplasowała się na miejscu III, przegrywając tylko 1 punktem II miejsce z SP Miechucino.

Skład drużyny starszej: Nataniel Zaborowski, Robert Rychert, Stanisław Łoś.

Skład drużyny młodszej: Eliza Biernat, Lena Śmiech, Jakub Krueger, Błażej Walaszkowski.

brd powiat

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz