Menu witryny

Konkurs ekologiczny "Zaprojektuj eko-torbę"

W dniu 28.04.2022r. odbyło się podsumowanie konkursu ekologicznego -"Zaprojektuj eko-torbę", który odbył się w ramach obchodów Dni Ziemi w naszej szkole. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i zaangażowaniem. Ich projekty zdobiły nasze korytarze. Ostatecznie wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody. Wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani zdrowymi sokami, natomiast Pani Dyrektor wręczyła nagrody uczniom, którzy zdobyli II miejsce w Powiatowym Konkursie ekologicznym: "Poznajemy Parki Krajobrazowe". Gratulujemy!!!

zaprojektuj ekotorb 2022

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz