Menu witryny

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłkę nożną 2022

Podczas Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłkę nożną chłopców rozgrywanych w Miechucinie zajmujemy IV miejsce. Należą się chłopcom wielkie brawa, ponieważ w regulaminowym czasie nie przegrali żadnego meczu. Najpierw w grupie pokonujemy zespoły ze szkoły z Kiełpina 3:0, z Pępowa 1:0 i późniejszego Mistrza Powiatu ze Stężycy 1:0. Potem w półfinale remisujemy 1:1 i przegrywamy w karnych 3:1 z Miechucinem, a potem w meczu o 3 miejsce remisujemy 0:0 i niestety również w karnych przegrywamy 4:3 z Gowidlinem.

Skład zespołu: Brajan Anders- bramkarz, Aleksander Butowski, Wiktor Mamelski, Łukasz Kusiak, Kacper Stencel, Maksymilian Bazychowski, Natan Zaborowski, Filip Gawin, Aleksander Cierzan, Piotr Labuda, Damian Szreder.

powiatowe igrzyska modziey szkolnej w pik non 2022

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz