Konkurs Pięknego Czytania „Wiosna w poezji” 2022

Dnia 31 marca 2022r. odbył się Szkolny Konkurs pięknego Czytania „Wiosna w poezji”. Uczestniczyło w nim 50 uczniów z klas I-III. Dzieci prezentowały wybrany przez siebie wiersz, który tematycznie nawiązywał do wiosny. Jury miało trudności z wyłonieniem laureatów, gdyż poziom występów był bardzo wysoki. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Wyniki konkursu kl. I

I miejsce – Anna Szwaba, II miejsce – Michał Kowalewski, III miejsce – Milena Szymańska, III miejsce – Aleksandra Radomska. Wyróżnienie: Aleksandra Stromska , Zuzanna Szmyt.

Wyniki konkursu kl.II

I miejsce – Zuzanna Goldmann, II miejsce – Matylda Rychert, II miejsce – Julia Gillmeister, III miejsce – Bruno Michalski. Wyróżnienie: Antonina Pałubiak.

Wyniki konkursu kl. III

I miejsce – Maja Skrzypkowska, II miejsce – Oliwia Szmyt, II miejsce – Leon Śmiech, III miejsce – Maksymilian Nadolski. Wyróżnienie: Franciszek Turzyński.

konkurs piknego czytania 2022