Menu witryny

Szkolny Dzień Protestu Przeciw Przemocy i Agresji – 30 marca 2022r.

Dnia 30 marca obchodziliśmy SZKOLNY DZIEŃ PROTESTU PRZECIW PRZEMOCY I AGRESJI. W związku z tym, uczniowie wykonali następujące zadania: klasy 1 - 3 przygotowały plakietki z hasłem: STOP PRZEMOCY/STOP AGRESJI, klasy  4 - 8  wykonały plakaty zawierające bardzo wymowne hasła związane z przeciwdziałaniem przemocy i agresji, na holu umieszczona została gazetka, na której uczniowie, mogli wyrażać  swoją opinię, uzupełniając zdanie: „Jestem przeciwko przemocy i agresji, ponieważ…”. W okresie poprzedzającym dzień 30  marca wychowawcy klas 1 - 8 oraz pedagog szkolny przeprowadzili zajęcia wychowawcze z uczniami z zakresu przeciwdziałania przemocy i agresji. W tym wyjątkowym Dniu wszyscy ubraliśmy się w kolorach niebiesko - żółtych (solidarność z Ukrainą). Była to akcja ogólnoszkolna, do realizacji której włączyła się cała społeczność szkolna. Uczciliśmy to słodkim upominkiem w formie lizaków w kształcie serduszek, które otrzymali  wszyscy uczestnicy akcji.

SZKOLNY DZIEŃ PROTESTU PRZECIW PRZEMOCY I AGRESJI miał na celu propagowanie: życzliwości, tolerancji, empatii i szacunku do drugiego człowieka.

szkolny dzie protestu przeciw przemocy i agresji 2022

więcej zdjęć

Dnia 30 marca obchodziliśmy SZKOLNY DZIEŃ PROTESTU PRZECIW PRZEMOCY I AGRESJI. W związku z tym, uczniowie wykonali następujące zadania: klasy 1 - 3 przygotowały plakietki z hasłem: STOP PRZEMOCY/STOP AGRESJI, klasy  4 - 8  wykonały plakaty zawierające bardzo wymowne  hasła związane z przeciwdziałaniem przemocy i agresji, a na holu umieszczona została gazetka, na której uczniowie, mogli wyrażać  swoją opinię, uzupełniając zdanie: „Jestem przeciwko przemocy i agresji, ponieważ…”. W okresie poprzedzającym dzień 30  marca wychowawcy klas 1 - 8 oraz pedagog szkolny przeprowadzili zajęcia wychowawcze z uczniami z zakresu przeciwdziałania przemocy i agresji. W tym wyjątkowym Dniu wszyscy ubraliśmy się w kolorach niebiesko - żółtych (solidarność z Ukrainą). Była to akcja ogólnoszkolna, do realizacji której włączyła się cała społeczność szkolna. Uczciliśmy to słodkim upominkiem w formie lizaków w kształcie serduszek, które otrzymali  wszyscy uczestnicy akcji.

SZKOLNY DZIEŃ PROTESTU PRZECIW PRZEMOCY I AGRESJI miał na celu propagowanie: życzliwości, tolerancji, empatii i szacunku do drugiego człowieka.

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała





 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz