Menu witryny

Szkolny Konkurs Wiedzy Biblijnej - Ew. Świętego Łukasza

21 stycznia 2022 r. odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy Biblijnej z Ewangelii Świętego Łukasza dla uczniów szkoły  podstawowej. Konkurs został przeprowadzony stacjonarnie w szkole. W eliminacjach szkolnych wzięło udział 11 uczniów z klas VII-VIII. Uczniowie rozwiązywali test, który składał się z 32 zadań zamkniętych z zakresu Ewangelii Świętego Łukasza. Zadania zostały przygotowane prze Akcję Katolicką w Rumi. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wiedzy i dziękujemy za zaangażowanie. Do etapu rejonowego, który odbędzie się 11 marca 2022 r.,  zakwalifikowały się następujące osoby:

Wiktoria Walkusz- klasa VIII a  - I miejsce

Oliwia Sominka  - klasa VIII b - II miejsce

Klaudia Lewicka - klasa VIII a - III  miejsce

Marta Konkel- klasa VIII a - III  miejsce

Adam Ducher- klasa VII a - IV miejsce

szkolny konkurs wiedzy biblijnej - ew. witego ukasza

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz