Menu witryny

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa na lata 2021-2025

Dzięki przystąpieniu do realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, otrzymaliśmy dotację na zakup książek. Do biblioteki trafiło 565 nowych pozycji. Uczniowie, rodzice, nauczyciele pisali propozycje książek, które powinny trafić do szkolnej biblioteki. Większość marzeń udało się zrealizować. Po licznych konsultacjach zakupiono nowości. Można je już wypożyczać w bibliotece. W ramach programu zakupiliśmy wygodne pufy do biblioteki. Uczniowie bardzo chętnie odwiedzają bibliotekę w każdej wolnej chwili, aby poczytać książki. W związku z realizacją programu nasza szkoła prowadzi różne akcje promujące czytelnictwo.

Zachęcamy do czytania!

czytelnictwo.jpg

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz