Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego 2020

Dnia 16 września 2020 r. odbyły się w naszej szkole wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Do wyborów przystąpili wszyscy obecni tego dnia uczniowie z klas IV – VIII (łącznie: 186 uczniów). Kilka dni wcześniej uczniowie mieli okazję zapoznać się z propozycjami i pomysłami kandydatów na przygotowanych przez nich plakatach. Wybory odbyły się z zachowaniem wszelkich obowiązujących środków ostrożności wymaganych w czasie pandemii. Komisja Wyborcza w składzie : Klaudia Lewicka, Wiktoria Walkusz, Anna Bladowska, Wiktoria Walkusz oraz pani Kasia Mielewczyk – opiekun Samorządu – przeliczyła głosy i ogłosiła wyniki wyborów.

W roku szkolnym 2020/2021 Samorząd Uczniowski reprezentować będą:

Jan Formela – Przewodniczący SU

Aleksandra Goldmann– Zastępca Przewodniczącego

Maja Kedrowska – Skarbnik

Sara Rybakowska – Sekretarz

Nowemu Zarządowi życzymy dobrej współpracy i realizacji wielu oryginalnych pomysłów w naszej szkole w nowym roku szkolnym.

wybory do su