Światowy Dzień Misia 2019

W dniach 25 i 26 listopada 2019 roku obchodziliśmy w naszej szkole już po raz kolejny Światowy Dzień Pluszowego Misia. Uroczystość zorganizował i przeprowadził Klub Miłośników Książek przy pomocy Samorządu Szkolnego. Wszyscy uczniowie mile nas zaskoczyli. Nie było chyba w szkole tego dnia osoby, która przyszłaby bez swojego przyjaciela Misia. W czasie spotkania dzieci poznały historię pluszowego misia, a także rozwiązywały zagadki związane z misiami, które występują w bajkach. Kolejnym punktem spotkania była praca plastyczna, zadaniem uczestników było wykonanie misia z przygotowanych elementów. Tego dnia nie zabrakło tańców, a uczestnicy zabawy zostali poczęstowani miodem oraz zostali pasowani na Przyjaciele Misia. Podczas spotkania było dużo śmiechu, a dzieci z ochotą uczestniczyły we wspólnej zabawie.

wiatowy dzie misia 2019