Menu witryny

Logowanie

Egzaminy klas ósmych

Informujemy, że egzaminy zewnętrzne klas ósmych odbędą się w dniach 15,16 i 17 kwietnia 2019 r. zgodnie z ustalonym harmonogramem i procedurą, z którą uczniowie klas ósmych zostali zapoznani wcześniej.
Zbiórka uczniów w szkole o godzinie 8.15.
W tych dniach zgodnie z Kalendarzem pracy szkoły dzieci oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I-VII i uczniowie klas trzecich gimnazjum nie mają zajęć dydaktycznych.
Dla wszystkich uczniów, którzy przyjdą do szkoły w tych dniach, szkoła zapewnia zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w świetlicy szkolnej.


Informujemy, że od dnia 8 kwietnia 2019 roku rozpocznie się w naszej szkole  bezterminowy strajk pracowników oświaty, który potrwa do odwołania. W związku z tym zostaną zawieszone do odwołania zajęcia dydaktyczno - wychowawcze w klasach  1 – 8, gimnazjum oraz zajęcia opiekuńcze oddziałach przedszkolnych. Dla dzieci i uczniów, którzy przyjdą do szkoły zorganizowane zostaną zajęcia opiekuńczo-wychowawcze od godz. 7.30 do 16.00. W przypadku odwołania akcji strajkowej stosowna informacja będzie umieszczona na stronie internetowej Szkoły, a także w dzienniku elektronicznym.

Warunki ubezpieczenia NNW PZU

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz