Menu witryny

Dzień otwarty w szkołach ponadgimnazjalnych w powiecie kartuskim 2019

W dniu 21 marca 2019r. uczniowie klas III gimnazjum i klas VIII udali się wraz z opiekunami do szkół ponadgimnazjalnych, w celu zapoznania się z ofertą edukacyjną na nowy rok szkolny. Zwiedziliśmy szkoły i obejrzeliśmy atrakcje, które zostały specjalnie przygotowane na tę okazje. Uczniowie wrócili do gimnazjum zadowoleni i z pierwszymi przemyśleniami, co do dalszej przyszłości szkolnej. Każda szkoła starała się zachęcić nas do kontynuowania nauki po gimnazjum i po szkole podstawowej właśnie w „swojej” szkole. Trudno się zdecydować gdyż promocja szkół wypadła w każdym calu pomyślnie. Teraz przed nami egzamin gimnazjalny i egzamin ósmoklasisty, który na pewno musimy dobrze zaliczyć, aby spełniły się nasze edukacyjne marzenia, a ten rok jest wyjątkowy.

dni otwarte 2019

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz