Menu witryny

Żółty Talerz Szkolenie 2019

Jako koordynatorzy Żółtego Talerza mieliśmy możliwość uczestniczenia w warsztatach organizowanych przez ŻÓŁTY TALERZ, które odbyły się 14.02.2019r. w siedzibie Efektu Domina w Warszawie. Rozwinęliśmy swoją wiedzę i szkoliliśmy umiejętności z zakresu zdrowego żywienia dzieci. Tematem przewodnim było: „Zdrowe odżywianie dla dzieci i młodzieży”. Głównym celem realizowanych warsztatów jest promocja zdrowych nawyków żywieniowych, podniesienie świadomości prozdrowotnej oraz inspirowanie do wprowadzenia pozytywnych zmian w nawykach żywieniowych dzieci. Prowadzone warsztaty miały formę zajęć teoretycznych połączonych z częścią praktyczną. W ramach zajęć teoretycznych eksperci ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego szczegółowo omawiali, od czego należy rozpocząć zmianę nawyków żywieniowych, jakie produkty warto włączyć do codziennej diety oraz jakie nawyki należy zmienić. Ponadto prowadzący szczególnie zwracali uwagę na zmianę zapotrzebowania na poszczególne składniki odżywcze w zależności od wieku dziecka. Poprzez naukę zdrowych nawyków żywieniowych, uczymy, wspieramy i motywujemy do zmian na lepsze! Zdrowa zbilansowana dieta, bogata w pełnowartościowe produkty przekłada się na zdrowie i jakość życia naszych najmłodszych. W części praktycznej warsztatów miałyśmy możliwość wspólnego gotowania i przygotowania zdrowych posiłków pod okiem wykwalikowanych szefów kuchni. W trakcie warsztatów zostało nam przekazanych wiele cennych i praktycznych informacji.

ty talerz szkolenie 2019

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz