Menu witryny

Logowanie

Dzień Tosta 2019

W dniu 7 stycznia 2019r. zorganizowaliśmy w szkole „Dzień Tosta”. Już od początku września Samorząd Uczniowski zaplanował cykliczną akcję poświęconą ulubionym smakołykom. Odbył się „Dzień Mufinki” przygotowany przez uczniów klasy IIIA i „Dzień Gofra” przygotowany przez uczniów klasy IIIC. Wyznaczone osoby z klasy IIIB piekły tosty w pocie czoła, musiały się sprężać, bo przerwy były krótkie. Trzeba przyznać, że popyt był ogromny i trudno było nadążyć z przygotowywaniem. Tosty i sandwicze sprzedały się w trybie ekspresowym, niczym ciepłe bułeczki w piekarni. Pani Beata Struczyńska – wychowawczyni, nie myślała, że będzie musiała dostarczać dodatkowe produkty, udając się do sklepu. Organizatorzy sprzedali naprawdę bardzo dużo tostów, kolejka po nie była niesamowicie długa, a tosty były hitem dnia. Można sobie wyobrazić, jak smakowicie pachniało w naszej szkole jeszcze przez kilka godzin. Teraz czekamy na kolejną akcję, którą przygotowują uczniowie klasy IIID.

dzie tosta 2019

więcej zdjęć

Warunki ubezpieczenia NNW PZU

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz