Menu witryny

Jak odpowiedzialnie dokarmiać ptaki? 2019

W dniu 9 stycznia 2019r. klasę 1B odwiedziła babcia naszej uczennicy pani Kamila Wesołowska. Pani Kamila pasjonuje się przyrodą, a w szczególności ptakami. Przedstawiła dzieciom ciekawe zdjęcia, które zrobiła ptakom odwiedzającym karmnik w jej ogrodzie. Dzieci mogły poznać najpopularniejsze ptaki, które zimą możemy zaobserwować na naszym terenie. Ale były też i okazy rzadkie. Dzieci wykonały plakat oraz zdobyły wiedzę, jak odpowiedzialnie dokarmiać ptaki zimą. Wyposażeni w ulotki na ten temat oraz ze wspaniałym wspomnieniami ze spotkania z gościem wróciły do domu, by tą wiedzę przekazać swoim rodzicom.

jak odpowiedzialnie dokarmia ptaki 2019

więcej zdjęć

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz