Menu witryny

Logowanie

Jak odpowiedzialnie dokarmiać ptaki? 2019

W dniu 9 stycznia 2019r. klasę 1B odwiedziła babcia naszej uczennicy pani Kamila Wesołowska. Pani Kamila pasjonuje się przyrodą, a w szczególności ptakami. Przedstawiła dzieciom ciekawe zdjęcia, które zrobiła ptakom odwiedzającym karmnik w jej ogrodzie. Dzieci mogły poznać najpopularniejsze ptaki, które zimą możemy zaobserwować na naszym terenie. Ale były też i okazy rzadkie. Dzieci wykonały plakat oraz zdobyły wiedzę, jak odpowiedzialnie dokarmiać ptaki zimą. Wyposażeni w ulotki na ten temat oraz ze wspaniałym wspomnieniami ze spotkania z gościem wróciły do domu, by tą wiedzę przekazać swoim rodzicom.

jak odpowiedzialnie dokarmia ptaki 2019

więcej zdjęć

więcej zdjęć

Warunki ubezpieczenia NNW PZU

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz