Menu witryny

WOŚP 2018

W dniu 14 stycznia 2019r. wolontariuszki z klasy VIIIa Julia Baczyńska i Patrycja Łatka przeprowadziły akcję zbiórki pieniędzy wśród uczniów naszej szkoły na rzecz WOŚP. Uczennice zaopatrzone były w specjalną puszkę odwiedzały poszczególne klasy, zbierały pieniądze i rozdawały stosowne serduszka. Uczniowie wraz z nauczycielami chętnie wsparli tą akcję. Po zakończeniu zbiórki puszka została przekazana do GOK–u w Somoninie, który był organizatorem 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

wosp2 2018

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz