Menu witryny

Spotkanie wolontariuszy z Wójtem Gminy Somonino 2018

W dniu 27 grudnia 2018r. wolontariusze ze Szkoły Podstawowej im Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Somoninie spotkali się z Wójtem Gminy Panem Marianem Kowalewskim. Spotkanie w miłej, świątecznej atmosferze było podsumowaniem akcji „Odrobinę pod choinę” organizowanej przez GOPS w Somoninie, w którą zaangażowali się też wolontariusze z naszej szkoły. Brali udział w świątecznej zbiórce żywności w sklepie Biedronka, a zebrane produkty żywnościowe trafiły do rodzin najbardziej potrzebujących. Pracę wolontariuszy docenił Pan Wójt Marian Kowalewski i pogratulował im zaangażowania na rzecz drugiego człowieka. Każdy w uczestników tej akcji został obdarowany dyplomem oraz kalendarzem na nowy rok. Wszyscy uczestnicy spotkania byli zadowoleni z tak miłego spotkania i już czekają na kolejną akcję wolontariatu.

spotkanie wolontariuszy z wjtem gminy somonino 2018

więcej zdjęć


epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz