Mikołaj 2018

6 grudnia 2018r. Św. Mikołaj odwiedził naszą szkołę. Tego dnia wszyscy uczniowie i nauczyciele przyszli do szkoły ubrani na czerwono.  Dzieci – duże i małe, od rana z wielkim napięciem oczekiwały przyjścia Mikołaja.  Nie rozczarowaliśmy się i nasz Gość przybył, jak zwykle z workiem słodyczy. Troszeczkę Mikołajowi pomagali nasi Rodzice, za co im bardzo dziękujemy. Od tego dnia spadło dużo śniegu i 17 grudnia Św. Mikołaj przybył do nas po raz drugi. Tym razem w szkole zagościł Mikołaj z Gminnego Ośrodka Kultury w Somoninie ze swoimi mikołajkowymi pomocnikami. Wszystkie dzieci zostały obdarowane słodkościami. Serdecznie dziękujemy za te wesołe niespodzianki, które wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Wesołych Świąt!

mikoaj z gok-u 2018