Menu witryny

Moja droga do sukcesu, warsztaty z doradztwa zawodowego 2018

W dniu 7 grudnia 2018r. odbyły się dwugodzinne warsztaty z doradztwa zawodowego pod hasłem „Moja droga do sukcesu, czyli jak dobrze przygotować się do wyboru szkoły i zawodu”, które przeprowadziły terapeutki z PPP z Kartuz. W spotkaniu wzięli udział gimnazjaliści z klasy III A i III B. Celem zajęć było przygotowanie gimnazjalistów do podjęcia trafnej decyzji zawodowej poprzez rozpoznanie swoich zdolności i talentów oraz ich rozwój dla sprawnej i twórczej działalności zawodowej, poznanie siebie w relacji z grupą (rozwijanie umiejętności autoprezentacji). Uczniowie rozpoznawali własne zainteresowania, uzdolnienia, temperament Dowiedzieli się jak ważna w wyborze szkoły i zawodu jest własna samoocena. Prowadzące przekazały informacje dotyczące dróg kształcenia - struktury szkolnictwa, typów szkół, kryteriów przyjęć. Tematyka zajęć była dla uczniów bardzo ciekawa i aktywnie w niej uczestniczyli. Uważamy, że nasi uczniowie będą podejmowali decyzje o dalszej ścieżce kształcenia w perspektywie wyobrażeń o swojej przyszłości. W dniu 14 grudnia 2018 roku i 11 stycznia 2019 roku będziemy również gościli panie z PPP, które spotkają się z pozostałymi gimnazjalistami i oczywiście uczniami klas VIII.

moja droga do sukcesu warsztaty z doradztwa zawodowego 2018

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała





 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz