Menu witryny

Logowanie

Mikołajkowa nocka klasy 8A

Uczniowie kasy VIIIa po raz kolejny nocowali w weekend w swojej szkole. "Nocka w szkole" to projekt, którego celem jest integracja zespołu klasowego i lepsze poznanie siebie. Podczas niej uczniowie mają możliwość poznania innych, niż na co dzień formy spędzania wolnego czasu i być współorganizatorami naprawdę dobrej zabawy. Tym razem młodzież postawiła na gry zespołowe: tenis stołowy, piłkarzyki i cymbergaj. Na koniec odbyła się projekcja filmu, a bardziej wytrzymali uczniowie mieli czas na „rozmowy do białego rana”. Wspólnie spędzony czas bardzo szybko zleciał uczniom. Mimo że zmęczeni, wszyscy są zawsze zadowoleni z tak spędzonej nocki.

                                                                                  Wychowawca: Mirka Flisikowska

mikoajkowa nocka klasy 8a 2018

więcej zdjęć


skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz