Menu witryny

Żółty Talerz 2018-2019

Od września 2018 rusza trzecia edycja Żółtego Talerza. Już drugi rok nasza szkoła korzysta ze wsparcia finansowego w zakresie dożywiania naszych uczniów przez Kulczyk Foundation. Jest to pomoc nieoceniona. Otrzymujemy też od Fundacji upominki.Tym razem uczniowie otrzymali plany lekcji, zeszyty i podkładki obiadowe. Jest to bardzo miłe, kiedy otrzymuje się prezenciki. Bardzo gorąco dziękujemy! Nowy rok szkolny rozpoczynamy planem na zdrowe żywienie! 

11 ty talerz plany lekcji 2018

więcej zdjęć

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz