Menu witryny

Festyn Szkolny 2018

Dnia 19.06.2018r. odbył się Festyn Szkolny. Dzięki Radzie Rodziców, Trójkom Klasowym oraz wszystkim Rodzicom festyn był naszym wspólnym świętem. Dziękujemy za przepyszne przekąski: bigos, żurek, pomidorowa, hot-dogi, ciasta, galaretki, owoce, gofry, lody, napoje i inne smakołyki. Liczne atrakcje: kąciki plastyczne, harcerski, loteria, kot w worku, przejażdżki konne, malowanie twarzy, rozgrywki sportowe, bańki mydlane, stoisko regionalne, urozmaiciły ten dzień. Nasi uczniowie przybyli ze swoimi rodzinami i było to wielkie święto rodzinne. Dziękujemy Wszystkim zaangażowanym w organizację osobom: Rodzicom, Nauczycielom, Obsłudze.

festyn szkolny 2018

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz